Bezpieczeństwo IT

Archiwizacja danych Olsztyn

Przy wdrażaniu systemów archiwizacji danych, korzystamy z programów takich jak:

Veeam Backup

Pakiet Veeam® Backup Essentials™ udostępnia wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo funkcje tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i monitorowania.

Ferro Backup System

Dzięki Ferro Backup System™ w kilka chwil wykonasz backup plików lub całego systemu operacyjnego i zabezpieczysz informacje przechowywane na komputerach.

Xopero Cloud

Zaawansowane rozwiązanie do backupu online dla firm, które pozwala na zabezpieczenie nielimitowanej ilości urządzeń, baz danych, serwerów i maszyn wirtualnych.

Dlaczego warto archiwizować dane?

Archiwizacja danych to proces przeniesienia danych w inne miejsce w pamięci masowej, co pozwala na ich długotrwałe przechowywanie.

Jest to jedna z podstawowych czynności o których trzeba pamiętać dla zachowania bezpieczeństwa plików w Twojej firmie.

Archiwizacja danych obejmuje wszystkie dane zapisane na twardych dyskach, pliki danych tworzone przez bazy danych, dane zapisane na wybranej partycji lub konkretne dane tworzone i przechowywane przez danego użytkownika.

Dzięki aktualnej kopii zapasowej Twoja firma znacznie szybciej wróci do normalnej pracy po awarii systemu.

Oprogramowanie antywirusowe

Zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem programów antywirusowych:

F-Secure

Rozwiązanie chroni wszystkie Twoje urządzenia przed wszystkimi zagrożeniami, takimi jak ransomware i kradzież danych. Obejmuje zabezpieczenia dla komputerów Windows i Mac, smartfonów z systemami iOS i Android oraz różnych platform serwerowych.

ESET

Łatwe w zarządzaniu oprogramowanie z zakresu bezpieczeństwa IT, zawierające ochronę przed oprogramowaniem ransomware. Zainstaluj i zapomnij. Oparty na chmurze panel administracyjny maksymalizuje wygodę i pozwala zaoszczędzić na kosztach sprzętu.
Eset - Autoryzowany Partner

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi IT?

Skontaktuj się z nami!